Kdy a kdo může vyměnit zámek?

living

Je mnoho situací, při kterých potřebujeme vyměnit zámek. Jedná se např. o ztrátu nebo odcizení klíčů, o zalomení nebo zaseknutí klíče v zámku, o rozbití zámku, také o situaci, kdy má někdo naše klíče a nechce nám je vrátit a podobně. Ať už vás zajímá výměna zámku z jakéhokoli důvodu, můžete se s důvěrou obrátit na Zámečnictví Key Service z Prahy. Pražanům i lidem z okolí pomáhá již od roku 1990 a výměnu zámků pro vaše bezpečí provedou kvalitně, rychle a za rozumnou cenu.

S čím vám může Zámečnictví Key Praha pomoct?

Zámečníci ze Zámečnictví Key Service jsou profesionálové, kteří používají nejmodernější vybavení a technologie, a tak umí otevřít kdejaké zámky šetrně a bez poškození dveří. Kontaktovat je můžete na telefonním čísle +420 778 577 313. Postarají se o výměnu zámku a zámkových vložek, montáž nových zámků, vložek, bezpečnostních kování všech typů, ale také montáž přídavných zámků, bezpečnostních závor nebo rozvor. Pomohou vám i v případě, že potřebujete nechat opravit či servisovat jakýkoli typ zámku, včetně zámků trezorových. Dokonce je tady možná i přestavba vložek podle stávajícího klíče, SGHK. Umí také vytáhnout zalomený nebo zaseknutý klíč v zámku a podobně.

Produkty od kvalitních značek

Určitě vás bude zajímat výměna zámku cena. Přestože vám Zámečnictví Key Service pomůže rychle a nonstop, ceny jsou velmi příjemné. Např. za otevření zabouchnutých dveří obyčejných se štítovým kováním zaplatíte 300 Kč. Zabouchnuté dveře s bezpečnostním kováním otevřou za 500 Kč. Záleží na typu zámku i na tom, zda je zámek zamčen, nebo ne. Kompletní ceník najdete na key-service.cz.

Pokud budete mít zájem o výměnu zámku, Key Service používá jen produkty hlavních značek, jako třeba FAB, RICHTER, EVVA, TOKOZ…

Podívejte se na kompletní informace na zamecnictvi-key.cz.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora