Aplikace pro školky aneb kolik stojí speciální software?

living

V mediálním prostoru se neustále mluví o digitalizaci ve státní správě a ve školství, ovšem konkrétní kroky u některých vzdělávacích zařízení stále váznou. To je obrovská škoda, protože specializovaný software může ředitelům mateřských škol ušetřit nemalé množství práce a finančních prostředků. Takový program pochopitelně není zadarmo, takže musíte počítat s drobnou investicí. Její návratnost je však relativně rychlá.

Nulová zátěž rozpočtu

Správa mateřských škol je vždy závislá na efektivní práci s nastaveným rozpočtem. Jeho objem samozřejmě není nafukovací, takže všichni ředitelé a ředitelky musí ve školním roce vyjít s předem určeným množstvím peněz. To je ostatně obrovskou výhodou aplikace pro mateřské školky, jejíž pořízení nepředstavuje pro rozpočet mateřinky prakticky žádnou zátěž. Kromě toho se nemusíte obávat ani pořízení vlastních serverů nebo výkonných počítačů, protože software nemá vysoké hardwarové nároky.

Kolik za aplikaci zastavíte?

Informační systém pro mateřské školky má nastaven jedinečný systém financování, který je však v oblasti IT čím dál tím populárnější. Místo jednorázové licence totiž za software obsahující také docházkový systém pro školky platíte pravidelné měsíční částky. Ty jsou například pro dětskou skupinu nastaveny na 600 Kč a pro mateřskou školku o 4 třídách na celkem 900 Kč měsíčně.

Jaké služby jsou v ceně?

Za pravidelné měsíční částky je školka v mobilu univerzálním pomocníkem nejenom pro správu samotného chodu, ale také pro evidenci důležitých dokumentů. Kromě samotné aplikace pro školky se můžete těšit i na pomoc s implementací včetně zadání veškerých dat o dětech i rodičích. Samozřejmostí jsou pak nulové skryté poplatky, takže nastavené měsíční částky jsou konečné. Nemusíte se tedy obávat jejich nenadálého a rapidního zvýšení.

Elektronická docházka je pouze jednou z užitečných funkcí speciální aplikace pro školky. Její pořizovací cena není vysoká, a navíc si ji můžete sami zdarma vyzkoušet.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora